Veri Yedekleme Teknolojileri

Görsel sonucu Qnapın sunmuş olduğu profesyonel donanımlar ile isterseniz kendi lokasyonunuzda isterseniz, bulut üzerinde storage craft ile ilgili görsel sonucu markasının tüm dünyada sağladığı güvenilirlikle verilerinizin otomotik olarak yedeklenmesini sağlıyoruz.

 

Network Çözümleri ve Güvenliği

CISCO HP LINKSYS AIRTIES TP-LINK ZYXEL gibi networkun öncü markalarının LAN WAN kurulumları, yeni kurulmakta firmalar için network proje çözümleri, mevcut network altyapı destek ve yeni teknolojilere uyarlamak için düzenleme hizmetleri, fiber optik çözümler sunmaktayız. Bunun yanı sıra donanımsal Firewall (Güvenlik Duvarı) ile yetkisiz kişilerin sisteminize sızmasını ve karşılaşabileceğiniz süprizleri ortadan kaldırıyoruz. Eğer birkaç farklı lokasyonunuz varsa bunları birbirine bağlayarak sanki hepsi aynı ofisteymiş gibi çalışması için uygun altyapı kurulumunun gerçekleştiriyoruz.

Güvenlik Sistemleri

Ev ve İşyerinizin güvenlik ile ilgili ihityacı olan “Güvenlik Kamerası, Alarm, Parmak izli Takip ve Kapı Geçiş Sistemleri” konusunda, öncü olan markalar ile siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmetler vermekteyiz. Bir dünya markası olan ve kalitesinden asla ödün vermeyen Dahua markasının bulunduğumuz bölgedeki yetkili satış bayi ve servisi olmaktan gurur duymaktayız.

Sarf malzemeleri çözümleri

HP CANON OKI SAMSUNG XEROX LEXMARK PANASONIC EPSON gibi markalar için toner, karuş, baskı kafası, şerit vb.orjinal ve muadil sarf malzeme temini, profesyonel dolum makineleri ile kartuş ve toner dolumlarının garantili olarak yapılması ve baskı cihazlarınızın periyodik bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmetleri

Tüm marka ve model, dizüstü masaüstü bilgisayar satışının yanısıra gelen talepler doğrultusunda oluşturulabilecek OEM bilgisayar satışı

Web Tasarımı, Hosting Barındırma Hizmetleri

Firmanızın imajını temsil edecek olan web siteniz için alacağınız web tasarım hizmetinin ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılaması gerekir. Bilgi Teknoloji Sistemleri ile profesyonel web tasarım hizmeti alarak firmanızın kimliğini internet üzerinde de etkili bir biçimde tanıtın.

Notebook ve Tablet Onarım Hizmetleri

HP DELL LENOVO ASUS ACER SONY SAMSUNG LG GRUNDIG EXPER gibi hermarka notebookunuzun garantili olarak tamiri ve bu cihazlarınıza ilişkin orjinal yedek parça temini sağlanmaktadır.